O nama
Teorija izbora u skoli
Kriteriji
Realitetna terapija
Jezik
Home


SATNICA PREDAVANJA 
petak - subota

poziv - program - satnica radionica


AUTOR

NASLOV

Traje

Početak

Kraj

 

Dvorana Medicinske škole - Petak 15:00-16:30 

Paulina Grbić-Glavinja

Primjena terije izbora u Osnovnoj školi Cavtat

00:15

15:00

15:15

Irena Crvak i Mirjana Dobrić

Naš put u kreiranju kvalitetne škole - obrazovni projekt srednje škole Mate Blažine Labin

00:15

15:15

15:30

Nedjeljko Varnica

Kvaliteta u Osnovnoj školi Knin

00:15

15:30

15:45

Vinko Rinčić

Učenička vizija kvalitetne škole

00:15

15:45

16:00

Nedjeljko Marinov

Osnovna škola kneza Branimira na putu ka kvalitetnoj školi

00:15

16:00

16:15

Delfina Arapović

Primjena timskog učenja u nastavi politike i gospodarstva

00:15

16:15

16:30

HKD  - Subota 09:00-13:30

Anton-Toni Štemberger

Što znači škola bez prisile? Budućnost bez prisile

00:20

09:00

09:20

Slavica Žužić i sur.

Primjena suvremenih načina rada u srednjoj školi u gimnaziji i strukovnoj školi Jurja Dobrile Pazin

01:00

09:20

10:20

Miroslav Gomboc

Evalvacija projekta Pot h kvalitetni šoli

00:30

10:20

10:50

Čedomir Ružić

Koraci ravnatelja ka kvaliteti

00:15

10:50

11:05

Elviana Frančula-Tenčić

Kako je nastao "Treff" školski list na njemačkom jeziku

00:10

11:05

11:15

Jasminka Ledić

Europski kriteriji za kvalitetu

00:10

11:15

11:25

Svjetlana Kolić-Vehovec

Evaluacija projekta "KVALITETNA ŠKOLA"

00:10

11:25

11:35

 

Odmor

00:20

11:35

11:55

"ALINEA"

PROMOCIJA nove Glasserove knjige "TEORIJA IZBORA"

00:15

11:55

12:10

Bosiljlka Lojk

Motivacija i zahtjevnost poučavanja

00:40

12:10

12:50

Leon Lojk

Glavni zadatak škole novog stoljeća - omogućiti učeniku razvoj osjećaja vlastite vrijednosti

00:40

12:50

13:30


Dvorana Medicinske škole - Subota 15:00-16:30

Josipa Bašić i sur.

Kvalitetna škola - kako je počelo u Poreču i kako se povezuje sa svijetom

00:15

15:00

15:15

Kristina Urbanc

Razvoj uspješnog identiteta u terminima teorije izbora

00:15

15:15

15:30

Marko Stevanović

Zajedničko planiranje u kvalitetnoj školi

00:15

15:30

15:45

Nevenka Tatković

Odrednice kvalitete u predškolskom odgoju

00:15

15:45

16:00

Vladimir Benković

Teorija izbora i autističan poremećaj

00:15

16:00

16:15

Šimun Čović

Moja iskustva u primjeni rada kvalitetne škole - škole bez prisile

00:15

16:15

16:30